Naše služby

Softvérový vývoj

Pomôžeme Vám identifikovať oblasti, kde je možné navrhnúť a implementovať také riešenia, ktoré zlepšia efektivitu a produktivitu vašej organizácie. Sme váš spoľahlivý partner pre všetky vaše softvérové projekty v jazykoch Java a Python.

Tvorba webových stránok

Potrebujete sa zviditeľniť v online svete? Naša spoločnosť sa zameriava aj na tvorbu moderných a atraktívnych webových stránok na platforme WordPress. Či už ide o osobnú webovú stránku alebo prezentáciu vašej spoločnosti, sme tu, aby sme Vám pomohli vytvoriť profesionálne webové riešenie na mieru.

Vzdelávanie na mieru

Ponúkame individuálne prispôsobené IT kurzy, ktoré sú navrhnuté na mieru podľa Vašich konkrétnych potrieb a cieľov. S našim flexibilným prístupom Vám pomôžeme dosiahnuť vaše profesionálne a osobné ciele v oblasti informačných technológií.

Konzultácie a IT podpora

Ponúkame kompletnú správu počítačov, inštaláciu ovládačov, aktualizácie systému, nastavenie tlačiarní a pod. Nech už ide o domáce počítače alebo firemné siete, sme tu, aby sme Vám poskytli spoľahlivú podporu a zabezpečili, že vaše počítače budú aj naďalej fungovať bez problémov. 

Máte záujem o nejakú službu? Nazáväzne nás kontaktujte!